rusalka,
29.05.2026 г. 00:16Ах, яка краса! Яка гарна пісня! На свій сором, я її до толку ніколи і не чула...Оце, завдяки тобі, Лєнуся, почула повністю.) Прекрасне виконання!

aqva-100, 29.05.2026 г. 21:22 Щиро тобі дякую, моя Русічка, за такі теплі слова! І ніякого сорому тут немає- у нашої культури настільки величезна й глибока спадщина, що ми все життя можемо відкривати для себе щось нове і прекрасне. Я неймовірно рада, що саме завдяки моєму виконанню ти по-новому відчула цю пісню! Твоя підтримка для мене дуже цінна. Обіймаю!  |